HAKKIMIZDA

1974 yılında kurulan ve kurulduğu günden itibaren inşaat sektöründe kentsel modernleşme girişimlerine katkıda bulunan MTL İnşaat, hayata geçirdiği tüm projelerde Türkiye’nin kentsel dönüşüm vizyonuna hizmet ediyor.

1988 yılından itibaren özel kişi ve kuruluşlar ile kamu idarelerinin çeşitli üst ve altyapı projelerine başarıyla imza atan MTL İnşaat, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket ederek aynı dönemde giderek büyüyen ve kurumsallaşan güvenilir bir firma olmayı başarmıştır.

Faaliyetlerini, ISO 9001:2000 kalite sertifikasıyla İstanbul-Bahçelievler’deki merkez binasında, 37 kişilik ekibiyle sürdüren MTL İnşaat, tüm projelerini kendi öz kaynaklarını kullanarak gerçekleştirmiştir.

MTL İnşaat; konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında uyguladığı üstün inşaat teknik ve nitelikleriyle Türkiye’de sadece kalitesi değil, güvenilirliği de kanıtlamıştır. Yakın gelecekte bu kalite ve güveni yurtdışında yapmayı planladığı altyapı ve üstyapı projeleriyle sınır dışına tasımayı planlayan MTL İnşaat’ın en büyük hedefi ise, her nerede olursa olsun insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve mutlu olacakları güvenli yaşam alanları sunmaktır.

BİZDEN HABERLER & BLOG

An award-winning international practice covering architecture, planning and industrial design in all major sectors, we breath life into buildings through beautiful form and function.

KARİYER & İNSAN KAYNAKLARI

İş başvurusu yapmak için aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz, ön değerlendirme sonucu ekibimiz sizin ile iletişime geçeceklerdir.

Dosya'yı seçin